O nás

Vítam vás na našej firemnej stránke!

Moje meno je Ján Šindléry a som majiteľom tlačiarne TESFO v Ružomberku. Na Slovenskom polygrafickom trhu pôsobíme už od roku 1992. V súčasnosti naša firma ponúka komplexné vyhotovenie polygrafických výrobkov od návrhu, cez prípravu, tlač, až po finálne knihárenské spracovanie. To všetko sa uskutočňuje s
pomocou modernej polygrafickej technológie, ktorú používame. Sme flexibilní a spĺňame nároky našich klientov.

Kvalita, rýchlosť a dobrá cena, to sú naše priority

Využitím technológie integrovaného CTP systému Agfa Acento S Online a hárkového ofsetového štvorfarebného tlačového stroja Heidelberg Printmaster PM 52-4 a jednofarebného PM 52-1 sme získali riešenie s rýchlym a individuálnym prístupom pre každého. Filozofia našej firmy hovorí, že nie je dôležité, aby sme dnes na zákazníkovi zarobili, oveľa podstatnejšie je, aby sa k nám vracal. TESFO znamená komplexný servis od grafického návrhu, cez tlač, až po knihárske spracovanie, od vizitky po knihu.
Podrobnejší popis našej činnosti je v jednotlivých položkách. Verím, že preštudovanie jednotlivých kategórií vzbudí u vás záujem o naše služby a bude impulzom pre vašu návštevu tlačiarne TESFO, prípadne pre telefonický alebo e-mailový kontakt s nami. Naše dlhoročné skúsenosti a prax nám zabezpečili množstvo spokojných klientov, budeme veľmi radi, ak sa k nim pridáte aj vy.

História firmy

Firma vznikla v októbri 1992, pôvodne v priestoroch garáže na Textilnej ulici v Ružomberku. Začiatky boli skromnejšie, ale mali sme chuť pracovať naplno, a tak rast a vývoj firmy napredoval. Firma sa v roku 1996 presťahovala do priestorov bývalej pekárne, ktoré boli v dezolátnom stave. Počas rokov 1994-1997 sa uskutočnila ich rekonštrukcia, až do súčasnej podoby. V súčasnosti tvorí pracovný kolektív tlačiarne sedem mojich najbližších spolupracovníkov.

Pred rekonštrukciouPred rekonštrukciou
Pred rekonštrukciouPred rekonštrukciou
Po rekonštrukciiPo rekonštrukcii
Súčasná podobaSúčasná podoba
Ján ŠindléryJán Šindléry
Dagmar KudličkováDagmar Kudličková
Ľubomír RemišĽubomír Remiš
Michaela MiláMichaela Milá
Peter BanášPeter Banáš
Roman PuclíkRoman Puclík
Tomáš BobekTomáš Bobek